0

Zwroty i reklamacje

W koszyku nie ma jeszcze produktów
chevron_leftKontynuuj zakupy
0 sztuk 0,00 zł
Wysyłka Za darmo!

Razem (brutto) 0,00 zł

  • 100% gwarancja oryginalności
  • Błyskawiczna wysyłka
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Naturalne składniki
Zamknij
  • Zaloguj się
  • Załóż konto

Pokaż


Nie pamiętasz swojego hasła?

Pokaż


Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij

Adres do wysyłki towaru

ALTER EGO salon fryzjerski
(Sklep DO WŁOSÓW)
Sienkiewicza 4b
25-333 Kielce

Tel.: 790 790 953
E-mail: sklep@dowlosow.pl

Szczegółowe zasady dotyczące odstąpienia i reklamacji opisane są w Regulaminie.

Zwroty

Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę sprzedaży, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od dnia otrzymana zamówienia. Oświadczenie może być złożone przy wykorzystaniu formularza: Formularz-zwrotu.pdf

Reklamacje

Jeśli towar ma wady Klient powinien złożyć reklamację. W tym celu Klient może skorzystać z formularza reklamacyjnego: Formularz-reklamacyjny.pdf
Sprzedający w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia złożenia przez Klienta żądania reklamacyjnego ustosunkuje się do żądania.
Jeżeli w ciągu tych 14 dni Sprzedający nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione.
Klient, który wykonuje uprawnienie z tytułu rękojmi, zobowiązany jest dostarczyć wadliwy towar na adres Sprzedawcy wskazany powyżej.

Pomyłki

W przypadku pomyłki Sprzedającego co do zamówienia,  Klient winien skontaktować się ze Sprzedawcą za pośrednictwem poczty elektronicznej celem ustalenia szczegółów dotyczących wymiany. W mailu Klient powinien wskazać numer zamówienia i towar, którego dotyczy pomyłka oraz opisać rodzaj pomyłki. W przypadku pomyłek koszty wymiany pokrywa Sprzedawca.