0

O nas

W koszyku nie ma jeszcze produktów
chevron_leftKontynuuj zakupy
0 sztuk 0,00 zł
Wysyłka Za darmo!

Razem (brutto) 0,00 zł

  • 100% gwarancja oryginalności
  • Błyskawiczna wysyłka
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Naturalne składniki
Zamknij
  • Zaloguj się
  • Załóż konto

Pokaż


Nie pamiętasz swojego hasła?

Pokaż


Jeżeli nie pamiętasz hasła, wpisz swój adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie wiadomość z nowym hasłem.


Wróć do logowania

Zamknij

O nas

Nasza fryzjerska historia sięga już równych dziesięciu lat i cieszymy się, że dzisiaj dzięki Wam możemy być tu gdzie jesteśmy. Stworzyliśmy pełną zapału paczkę młodych fryzjerów, którzy nie tylko znają, ale przede wszystkim czują swój fach i branżę od podszewki.

Fryzjerstwo jest dla nas wieloetapowym przedsięwzięciem. To nie tylko rzemiosło, ale przede wszystkim sztuka wyrażania samego siebie inspirowana wyglądem, włosami jak również inicjatywą i potrzebami danej klientki. Aktywnie obserwujemy panujące w Europie jak i na świecie trendy, uczęszczamy na prestiżowe szkolenia i poszerzamy horyzonty współpracując z renomowanymi akademiami fryzjerskimi. Nasz główny cel to Twój uśmiech i satysfakcja.

Śledzenie nowinek ze świata to tylko element naszej twórczej układanki. Dziesięć lat wspólnych doświadczeń umożliwiło nam przetestowanie setek najróżniejszych produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów. Pracujemy wykorzystując produkty trzech ekskluzywnych marek, które znamy prawie tak dobrze jak siebie. Te zaskakująco egzotyczne receptury oparte są tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, a ich coraz bardziej świadomi producenci szczycą się ekologicznymi rozwiązaniami, co pokrywa się z naszą ideologią.

Lata praktyki umożliwiły nam wyselekcjonowanie najlepszych produktów, a w połączeniu z naszym zapałem wierzymy, że za każdym razem dajemy z siebie i tworzymy coś unikalnego. Dzięki wspomnianym doświadczeniom stworzyliśmy sklep internetowy, w którym prezentujemy wykorzystywane od lat kosmetyki. Niesieni uskrzydlającymi wiadomościami od naszych bliskich i ich znajomych zdecydowaliśmy poszerzyć naszą działalność i doradzać stopniowo coraz większej ilości kobiet w wyborze odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji.

Każdy z nas ma swoich stałych klientów i regularnie poznaje nowych. Niektórzy przychodzą z konkretnymi wymaganiami, podczas gdy inni w pełni oddają się naszej wizji i pomysłowości. Specjalizujemy się w rozpoznawaniu potrzeb klienta, doskonale znamy nasze produkty oraz wiemy z czym i jak pracować w zależności od indywidualnych potrzeb stylizacji, jak również skóry głowy i włosów.

Ponadto wspieramy absolwentów różnych szkół fryzjerskich, którzy marzą o rozwinięciu skrzydeł w branży. Stworzyliśmy zgrany zespół fryzjerów niemniej pamiętamy o naszych pierwszych krokach, dlatego chętnie wspieramy młode talenty.

Pragniemy swoją wiedzą służyć Waszym włosom!